G-86SS6RKRCF
top of page
תמונה ראשית בלוג

החיים הם אוסף של רגעים, הנצרבים בזכרון שלנו

חיפוש
  • תמונת הסופר/תשלי מלחי

סדר זכרונות

בעוד שנה וחודשיים נחגוג לעומר בר מצווה. אתם יודעים, צריך למצוא תמונות לסרטון ולשלב גם קטעים קצרים מסרטוני וידיאו שצילמנו מאז שהוא נולד. בין התמונות שיופיעו בסרטון יהיו תמונות מהתקופה הנהדרת שבה עומר עשה דברים בלי לחשוב פעמיים, עם הרבה ביטחון ממש כמו התמונה הזו שצולמה בביקור בתחנת הכיבוי בהרצליה בה עובד אחי ומצאתי אותה תוך שניות בתיקיה בשם "ביקור בתחנת הכיבוי".


או התמונה הזו, כשהוא מתנסה לראשונה במשחק מיני גולף ונמצאת בתיקיה "בר מצווה לאלון מילר"


ועוד תמונה שחייבת להופיע בסרטון

היא אהובה עלי במיוחד, כי בעיני היא מסמלת את הקשר החם והאוהב שיש ביני לבין עומר. בכל זאת, הוא הבן הקטן שלי וכולם אומרים שהוא מאוד דומה לי. גם אותה מצאתי תוך רגעים ספורים בתיקיה "טיול ליום המשפחה בגן של יעל".


אני מוצאת את הזכרונות המתוקים של המשפחה שלי תוך שניות, כי הגדרתי לכל אחד מהילדים שלי, תיקיה משלו. תחתיה יש תיקיות לפי שנים ותת תיקיות לפי חודשים, טיולים, ואירועים מיוחדים שחלו באותה שנה.

איך אני עושה את זה?

בדרך חזרה מהטיול, האירוע, או הפעילות שהיינו בה אני מסמנת את התמונות והסרטונים שצולמו בטלפון הנייד של ערן ושולחת לתיבת המייל שלי באמצעות האפליקציה Collect by Wetransfer. כשאנחנו מגיעים הביתה, אני מורידה את התמונות למחשב, מוחקת את הכפולות והפחות מוצלחות בעיני ושומרת בתיקיה המתאימה.

הסדר הזה הוא לתמיד וכשיתווספו תמונות וסרטונים הם יהיו שמורים בדיוק באותו אופן.

כמובן שכל תיקיה מגובה גם בענן ובכונן חיצוני.


כך נראית תיקיית התמונות הראשית של עומר
וכך נראות תיקיות המשנה של שנת 2013, לדוגמאעוד תמונה שתופיע בסרטון, היא צולמה שבועיים אחרי שעומר נולד וגורמת לי אושר גדול כשאני רואה את הקשר שנוצר כבר אז בין עומר לאחותו הבכורה, יובל.אני יודעת שלרובכם להוריד את התמונות והסרטונים שיש לכם בטלפון ובמחשב, למחוק תמונות כפולות, ליצור תיקיות ותיקיות משנה זו עבודה מתישה, שמצריכה סבלנות רבה ואתם עסוקים בהרבה דברים אחרים שדורשים את תשומת הלב שלכם. יחד עם זאת, תחשבו כמה תשמחו כשהגננת תבקש מכם תמונה ליום המשפחה, או המחנכת בכיתה ו' תבקש תמונה של הבת שלכם מהיום הראשון בכיתה א', או שגם אתם תצטרכו לארגן את התמונות לסרטון בת/בר המצווה ולא תהיה לכם שום בעיה לאתר את מה שאתם מחפשים וצריכים, כי תוכלו תוך מספר דקות לשלוף את התמונה המתאימה.


גם לכם יש אלפי תמונות וסרטונים שאת רובם, סביר להניח, לא ראיתם מאז שצולמו. כן, גם אתם ששומרים את התמונות ב-Google Photos.

אז החלטתי להציע לכם שירות חדש - "סדר בזכרונות", שיאפשר לכם לשמור את כל התמונות והסרטונים שלכם בצורה נוחה ונגישה וגם יקדם אתכם בדרך לאלבום הבא שלכם.


איך זה עובד?

אחרי שנגדיר יחד איך יועברו אלי החומרים ואיך אתם רוצים שהם יסודרו בתיקיות, אתחיל לסדר את הזכרונות שלכם.

זה יכול להיות סדר פשוט לפי תאריכים או נושאים, או סדר מורכב יותר שיכלול גם מחיקה של תמונות כפולות.


בכל מקרה, בסיום התהליך יהיו לכם:

* תיקיות מסודרות במחשב

* אפשרות לשלוף תמונות בקלות ובמהירות

* אפשרות לבחור את התמונות שישארו ולמחוק את אלו שאין לכם צורך בהן

* מאגרי תמונות מוכנים ומסודרים לעיצוב אלבומים או קולאז' תמונות

התשלום נקבע לפי הסדר שיבוצע וכמות התמונות.

אם מתחשק לכם לעשות סדר בבלגן, השירות הזה הוא ממש בשבילכם.


בדיוק כמו בארון הבגדים או הכלים בארונות המטבח, גם התמונות שלכם זקוקות לסדר.

כדי שתוכלו להיזכר בהן, לשלוף אותן במהירות ולצפות בהן בכל פעם שתרצו.


33 צפיות0 תגובות

Comments


פוסטים אחרונים

קטגוריות

תגיות

שלי מלחי 💗 09-7969798 💗 shhappy2help@gmail.com

bottom of page