G-86SS6RKRCF
top of page
תמונה ראשית בלוג

החיים הם אוסף של רגעים, הנצרבים בזכרון שלנו

חיפוש
  • תמונת הסופר/תשלי מלחי

הפתרון הטוב ביותר לערמות התמונות שלכם

אתם יוצאים לטיול או חוגגים מאורע מיוחד, מצלמים תמונה אחת, שתיים או עשרים והן מאוחסנות בטלפון חודשים, עד שמגיע הזמן לפנות מקום והן עוברות "לצבור אבק" על כונן המחשב או הענן. האם חשבתם פעם מה קורה לכל המידע הדיגיטלי הזה? כשהתמונות נמצאות שם, הן מאוד לא נגישות ולכן אנחנו ממעטים להתבונן בהן, כך שאנחנו מפספסים הזדמנות להעלות זיכרונות ולהתרפק על העבר.לנצור את הרגעים היפים באמת

התמונות מאפשרות להתמודד עם זיכרונות מאירועים שחווינו בצורה מוחשית, כי במבט חטוף אחד או שניים, הן מחזירות אותנו לרגע הזה שבו נפתח תריס העדשה ונשמע הקליק, שלכד את הרגע המצולם.

בעולמנו הדיגיטלי, כשכבר לא צריך לכוון את גודל התריס והצמצם, לחשוב טוב טוב על הקומפוזיציה ועל התאורה, אנחנו מצלמים תמונות רבות. לעיתים, רבות מדי. התמונות האלה, שאוצרות בתוכן את הרגעים הכי יומיומיים מצד אחד ואת הרגעים הכי חשובים ומרגשים מצד שני, שמורות יחד בתיקייה חסרת שם במחשב או בטלפון.

אלבומים דיגיטליים מעוצבים מאפשרים לנו לרכז את כל הזיכרונות הללו במקום אחד, לשמור אותם במקום ראוי ולהתרגש בכל פעם שאנחנו פותחים את האלבום ומדפדפים בתמונות שצילמנו. דמיינו את הספרייה שלכם מלאה באלבומים שונים, המשקפים תקופות חיים שונות ואת עצמכם שולפים אלבום מהמדף ונשאבים לעולם של סיפורים וקסם.


בתמונה: ספריית האלבומים של משפחת שליט


קפסולה של זמן ומקום

אלבומים המעוצבים באופן אישי מצליחים להרחיב ולחמם את הלב, כי הם מאגדים בתוכם את התמונות שמשקפות בצורה הטובה ביותר את הסיבה שלשמה נוצרו. יש בהם רגעים, זיכרונות ומקומות, תיעוד של חוויות נפלאות שעברתם והם מהווים מזכרת, שתלווה אתכם ואת הילדים או הנכדים שלכם שנים רבות.

נעים להכיר. אני שלי מלחי, מעצבת אלבומים כבר 13 שנים ועדיין מרגישה שכל אלבום שיוצא תחת ידי, הוא יצירה ייחודית ושונה. לקראת גיל 50 אחרי שהענקתי לעצמי במתנה מסע שטח נשי לקוסטה ריקה, עיצבתי בעצמי ועבורי ועבור חברותי למסע, אלבום שיסכם את המסע שעברנו ובנקודה הזו, גם החלטתי להפוך את התחביב למקצוע. בסבלנות רבה אני מביאה לאלבומים שאני יוצרת את כל כולי ולכן הלקוחות שלי לא צריכים לתת לי הסברים או לכוון אותי, כי אני יוצרת את האלבומים בדיוק רב, שמרגיש כאילו הייתי שם איתכם ברגע בו צולמה כל תמונה.איך זה עובד?

בוחרים תמונות מאירוע, טיול או תקופה מסוימת, שולחים אלי את כל התמונות ומקבלים אלבום מעוצב ומקורי שמספר סיפור בתמונות. מתוך כל התמונות שתשלחו, אני בוררת בפינצטה את התמונות הכי מרגשות והמתאימות בצורה מושלמת לסיטואציה, מעצבת את האלבום ומוסיפה את המילים הנכונות או התוספות הקטנות, שיהפכו אותו לייחודי עבורכם. האלבומים מכילים גם עיצובים גרפיים, סרטונים ואפילו קישור לקבצי מוסיקה, שניתן להאזין להם תוך כדי הדפדוף באלבום.


מתוך אלבום יציאת מצרים


למי זה מתאים?

למי שרוצים את הזיכרונות שלהם נוכחים וקיימים שנים רבות, אך לא יודעים איך לסדר אותם לבד או שאין להם את הפנאי לעשות זאת. לאלו שרוצים לנצור זיכרונות, לספר את הסיפור המשפחתי או לשמור על המתכונים המשפחתיים וכמובן לכל מי שרוצה אלבומי שנה ראשונה, בת/בר מצווה, גיוס, חתונה, טיולים בארץ ובחו"ל או כל אירוע מיוחד ומרגש אחר.זה הזמן לעשות את הדבר שדחיתם שוב ושוב, למיין את התמונות שצברתם עם השנים ולתת להן את המקום הראוי.


אשמח להוציא לאור את התמונות שלכם ולהפוך אותן לאלבומים מרהיבים shhappy2help@gmail.com

46 צפיות0 תגובות

Kommentarer


פוסטים אחרונים

קטגוריות

תגיות

שלי מלחי 💗 09-7969798 💗 shhappy2help@gmail.com

bottom of page