מיכל ברקן אהרוני

לפני ארבע שנים חגגנו בר מצווה לבננו הבכור, מאז כל פעם התחלתי ליצור אלבום מתמונות בר המצווה אבל איכשהו כל הזמן נתקעתי ולא הצלחתי לסיים עד שלפני שנה הגיע גם בר המצווה של בננו השני ואז הבנתי שזה כבר לא יקרה. פניתי לשלי וברגישות, הקשבה ותשומת לב היא יצרה עבורנו שני אלבומי בר מצווה מקסימים ומרגשים. תודה שלי, בלעדייך זה לא היה קורה. בעוד שנתיים בר מצווה לשלישי, תתכונני.​

לילך יוסיפון

שלי יקרה,

תודה רבה על אלבום מושקע, יפה ומרגש.

הכל נעשה בקפידה רבה, במחשבה, ביצירתיות.

את אלופה! מס' 1.

איילה שווימר

הי שלי,

היה לנו ארוע מקסים, אורי התרגש מאוד מהסרט, היו לו דמעות בעיניים.

כמובן שהמשפחה כולה והחברים החמיאו.

בקיצור, יופי של סרט.

תודה רבה.

משפחת זינגר

לקראת גיל 70 של סבא, חשבנו מה תהיה המתנה המושלמת והגענו לשלי שהגשימה לנו חלום ויצרה עבורנו ועבור סבא אלבום מעוצב באסטטיות לא רגילה.

שלי קיבלה מאיתנו מאגר גדול של תמונות, עיבדה, שיפצה לא ויתרה לנו ולא נתנה לנו לשים תמונה שהיא פחות ממושלמת, כל זה כדי שהאלבום יהיה מוצלח.
ואז.... הגיעה התוצאה!
סבא דוד פתח את האלבום וקשה היה לעצור את ההתרגשות - זו המתנה הכי מרגשת לדבריו.

קיבלנו שירות מעולה, נינוח, אדיב עם הרבה סבלנות והבנה.
ממליצים בחום על עיצוב האלבומים של שלי מלחי.

זהבית ליבר

ממליצה בחום על שלי!!!
המתנה הכי מושלמת ומרגשת שקיבלתי.

הרגישות, היכולת לקרוא את הלקוח/ה והסבלנות.

אריאל טטרו

כשיוצאים לטיול, מתעדים הרבה רגעים - מצלמים המון תמונות במצלמה אחת או יותר ונהנים. כשחוזרים -משאירים את התמונות בענן, או שבוחרים לעצב אלבום מודפס. זו אולי נראית משימה פשוטה - לגרור תמונות ולשים בתבניות מוכנות, אבל צריך לשם כך הרבה סבלנות, יצירתיות וזמן. אם חסר אחד המרכיבים, המשימה יותר קשה עד בלתי אפשרית. כאן נכנסת לתמונה שלי (גילוי נאות - היא אחותי), שמרגע ששיתפתי איתה את התמונות, מיינה אותן והחלה להעביר אותן לאלבום לסקיצה ראשונית. במפגש אחד, בחרנו אילו תמונות להשאיר (לא פשוט) ועל אילו לוותר, מה יהיה העיצוב שילווה את עמודי האלבום ואחר כך, בסדרה של שיתופים דרך תוכנת העיצוב, אישרנו את המוצר המוגמר. כשקיבלנו את האלבומים לידינו, שמחנו שנוכל לשוב ולהיזכר ברגעים קסומים, בנופים מרהיבים ובחוויות שאספנו במשך שבועיים עם מזכרת כל כך יפה שהיא בדיוק מה שרצינו. כאחד שניסה לעשות את המשימה בעצמו, אני יכול להעיד שהדבר הנכון ביותר מבחינתנו היה להיעזר בשלי שתיצור לנו את האלבומים. התוצאות מדברות בעד עצמן ואני ממליץ לכל אחד להיעזר בשרות הנפלא הזה!

בת-שבע אזולאי

לכבוד יומולדת 60 קיבלתי מתנה מרגשת במיוחד, קנבסים מעוצבים על ידי שלי.

יצא מהמם, ממליצה מאוד!

  • Instagram

תמיד כאן, לשירותכם

© האתר נבנה על-ידי Happy2Help עיצוב אלבומים

תל מונד, 09-7969798