זהבי מינס-אלוני

הגעתי לשלי אחרי הכרותי איתה בעבודה וידעתי שהיא תהיה הכתובת הכי טובה ונכונה עבורי ושכל מה שאבקש יהיה מושלם! וכמובן שצדקתי ויותר. שלי הכינה לי מצגת לבר המצווה. מצגת מהממת ומרגשת תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ולבקשות השונות שלי. נפגשה איתי לתיאום ציפיות, ארגנה את התמונות, הוידאו, אספה וליקטה את כל "הבלאגן" שהעברתי אליה ויצרה מצגת מושלמת, מרגשת ומיוחדת. אני ממליצה בחום!!

הגר ארליך-ממן

העבודה של שלי התבצעה במהירות תוך התייחסות לדעתי ולשביעות רצוני. העלתה את הרעיון המדהים להוסיף קישורים לסרטונים שאפשר לסרוק מתוך סרט החתונה לתוך האלבום, ערכה את הסרטונים במדויק, מצאה פיתרון יצירתי לכל בעיה שעלתה (כמו לחבר שני קטעי סרטונים לסרטון אחד).
יצא אלבום שמבטא בלי מילים את חווית החתונה (אפילו אחרי 5 וחצי שנים), מעוצב יפה ואינטראקטיבי. שווה כל אגורה!

טל ואוהד גוטליב

עיצבנו את אלבום החתונה שלנו בעזרת שלי המקסימה, כשנה וחצי אחרי האירוע, ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה.
שלי הייתה מאוד נעימה, סבלנית וזמינה עבורנו. האלבום מעביר בצורה טובה את החוויות מהאירוע והמחיר בהחלט הוגן בהשוואה לאחרים.
נמליץ בחום, תודה שלי!

שירלי שליט

שלי מלחי

מקצועית, יצירתית, שרותית בצורה יוצאת דופן, עם סבלנות מרובה וזמינות תמידית גם בלי טלפון סלולרי! שלי, ערכת עבורי אלבום מקסים ומרגש, שעשית מהלב והנשמה כאילו את עצמך היית בטיול.
בעזרתך, הענקתי לאמא ולי עצמי, מתנה שתישאר עבורנו, מלבד הזכרונות הטובים שחווינו יחד.
תודה, תודה, תודה.
מניסיון אישי, אני ממליצה על שלי, מכל ה-❤️

מלכה שבתאי

האלבומים המדהימים אצלי.

היכולת להחזיק, לחבק ולהנות שוב ושוב מהרגעים המיוחדים והקסומים שחווינו בברזיל, היא מתנה מרגשת. תודה על מקצועיות וסבלנות אינסופית. מתכננת עוד כמה אלבומים בהמשך.

מעיין אזולאי-זינגר

אז שוב הגענו לחגיגה עגולה, הפעם 50 שנות נישואים. חושבים וחושבים ומיד יודעים מי יציל את המצב? מי יוציא אותנו ילדים מושלמים? ברור ששלי!! עם הרבה מחשבה ודיוק בפרטים יצא קולאז' מושלם.

חנן ינאי

ממליץ בחום בגלל המקצועיות, הקפדנות ובעיקר בגלל האנושיות. והכל זה לא בגלל משום שבזכות ולא מחסד. 

תודה גדולה והצלחה בטוחה.

  • Instagram

תמיד כאן, לשירותכם

© האתר נבנה על-ידי Happy2Help עיצוב אלבומים

תל מונד, 09-7969798